• Rekrutacja nadal trwa!

Aktualności!

21.05,2018 - Finał konkursu i wręczenie nagród.

W dniu 21.05.2018 zakończył sie nasz konkurs zawodoznawczy. Główną nagrodą był laptop marki Toshiba. Najlepsza zawodniczka okazała się Bożena i ona otrzymała ufundowanego przez szkołę laptopa.

Drugie miejsce zajęła Kinga. Otrzymała ona bon na 100 zł na zakupy w Zielonych Arkadach.

Ostatnią z laureatek konkursu była Paulina, która równiez otrzymała bon na 100 zł do Zielonych Arkad.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

A na koniec grupowe zdjęcie laureatów z dyrekcją szkoły

10.04.2018 - Forum Szkół CV 2018

Szkoła Wektor uczestniczyła w Forum Szkół CV 2018 w dniu 10.04.2018. Nasze stoisko odwiedziło wielu uczniów, dzięki temu mogliśmy Was poznać i porozmawiać. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i zapraszamy do szkoły!

A oto kilka zdjęć!