!! EDUKACYJNA WYCIECZKA NA TARGI !!

05 marca 2020 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbyła się IV edycja
Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

Nasi Uczniowie mieli okazję poznać firmy z branży przemysłowej działającej na terenie Bydgoszczy.
(więcej dowiesz się na Naszym Fanpage'u → https://www.facebook.com/szkolawektor/?epa=SEARCH_BOX

~W niektórych większych firmach, prezentujących się na Targach INNOFORM, Nasi Uczniowie odbywają praktyki i uczą sie wykonywać pracę w zawodach, na które jest największe zapotrzebowanie na bydgoskim rynku pracy.~

!! SZALEŃSTWA W KRAINIE LODU !!

W marcu 2020 Nasi uczniowie w ramach zajęć z W-F mieli spontaniczne wyjście na lodowisko.
Zajęcia szkolne to nie tylko szkolna sala, ale również wyjście w teren.

!! WAKACJE W TROPIKACH W ŚRODKU ZIMY !!

W grudniu 2019 Nasi uczniowie byli na darmowej wycieczce
w Tropical Island pod Berlinem

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

!! ZWIEDZANIE BERLINA !!

W grudniu 2019 roku Nasi Uczniowie mieli okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w Berlinie. Jednym z nich było Niemieckie Muzeum Techniki, które zawiera wiele eksponatów dotyczących historii techniki.

!! LOGICZNE ŁAMIGÓWKI !!

Czasem warto zamienić szkolną przestrzeń i przenieść się
w świat tajemniczości.

Jak widzicie Nasi Uczniowie doznali CUDownych doniesień swoich umysłów.
NAUKA + ZABAWA = ŚWIETNA SPRAWA

!! INTEGRACJA POZA CYWILIZACJĄ !!

Co roku we wrześniu/październiku organizujemy dla klas pierwszych wyjazd integracyjny.
Oto fotorelacja z Janowa.

'Wylogowani z życia, ale pełni życia
jak widzicie nie tylko w sieci jest dużo do odkrycia'

!! POZNAJEMY FIRMY !!

W 2018 roku Nasi Uczniowie zwiedzali firmę SIROPOL.
~Wybierając zawód warto poznać dokładnie warunki pracy jak również specyfikę danego zawodu.~