• 1.04.20 Zawieszenie praktycznej nauki zawodu - więcej zakładka WAŻNE!

• Sekretariat szkoły do odwołania nieczynny!

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny: tel:  888 777 913.

geografia

Materiał na 2 g lekcyjne. Tydzień 06-10.04.2020

Proszę zapoznać się z tematem

Wykonaj zadania:
1.Praca domowa; Polecenie 3.1 oraz 3.2 pisemnie do zeszytu
2. Zadania: Ćwiczenie 1,2,3,4,5; do zeszytu proszę wpisz tylko  poprawne i prawdziwe stwierdzenia i odpowiedzi.

Zadania proszę wykonać pisemnie w zeszycie, termin wykonania zadania do 30.04.2020. Po tym terminie uczeń może być poproszony o przesłanie zadania w formie czytelnego skanu lub zdjęcia na wskazany adres.

Pozdrawiam, trzymajcie się zdrowo
Krzysztof Jarocki

Materiał na 2 g lekcyjne. Tydzień 23-27.03.2020

Temat: Globalizacja

Polecenie 1.
Wynotuj, jakie przedmioty stanowiące wyposażenie twojego pokoju albo mieszkania są przykładami globalizacji.
Polecenie 2
Jak sądzisz, czy na globalizację należy w jakiś sposób wpływać i starać się ją regulować, czy raczej trzeba się jej biernie poddać? Zbierz argumenty i przedstaw swoją opinię.
Polecenie 3
Zastanów się  a następnie opisz jak zakłócenie globalnych dostaw towarów w czasie pandemii koronawirusa wpływa na życie przeciętnego mieszkańca.
Zadania proszę wykonać pisemnie w zeszycie (nie wysyłacie na email), termin wykonania zadania do 3.04.2020. P tym terminie uczeń może być poproszony o przesłanie zadania w formie czytelnego skanu lub zdjęcia na wskazany adres.

Pozdrawiam, trzymajcie się zdrowo
Krzysztof Jarocki