•  

  Trwa rekrutacja
  na rok 2022/2023


   

   


 • Wektor nauczy
  dowolnego zawodu!

   

 • Uczymy za darmo!

 • Gratis - wycieczka

  zagraniczna!

 • Dla uczniów-gratis

  materiały do nauki!

Instrukcje

Instrukcja - jak korzystać z konta Microsoft?

Jednym z nieodłącznych elementów nauczania zdalnego jest posiadanie konta Microsoft w ,,chmurze". Zostały utworzone nowe konta dla uczniów klas drugich oraz trzecich. Uczniowie klas pierwszych, w większości przypadków powinni już mieć te konta założone na lekcji informatyki.

Indywidualne loginy i hasła otrzymacie jako wiadomość w e-dzienniku Vulcan.

Pan Piotr Paradowski przygotował dla Was instukcje w pliku pdf, oraz krótkie  filmy Video, które pomogą Wam się odnaleźć w nauczniu zdalnym.

Poniżej instrukcje w pliku pdf:

/files/files/Jak_korzysta%C4%87_z_chmury_-_instrukcja_dla_ucznia(2).pdf

/files/files/Video_lekcja.pdf

Poniżej instrukcje Video:

Instrukcja logowania się do "Chmury" ⇒ https://www.youtube.com/watch?v=R6pVREJo2QU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2XRk3LB3DfBNiHMk4_LThI82TEs9xWGjMlvbrEH2b4haYwM6RLAPPx0GU

Instrukcja logowania się do e-dzinnika ⇒ https://www.youtube.com/watch?v=80vEEzJ0hME&feature=share&fbclid=IwAR2r5vRz_-4rh_P540vov64hGiEWYVdSyZYieUXqWbzVmphhAOazRuOYeZU

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.