• Rekrutacja nadal trwa!

Konkurs!

W dniu 21 maja 2018 zakończył się nasz konkurs "Dobry Zawód"

Finaliści konkursu:

I miejsce - Bożena.

II miejsce - Kinga

III miejsce Paulina

Główną nagroda był laptop marki Toshiba, natomiast za zajęcie II i III miejsca dziewczyny otrzymały karty podarunkowe wartości 100 zł na zakupy w Zielonych Arkadach.

Oto kilka zdjęć z wręczenia nagród:

UWAGA !!! KONKURS „DOBRY ZAWÓD” DLA GIMNAZJALISTÓW.

Powalcz o laptopa w konkursie „Dobry zawód”, organizowanym przez Szkołę Branżową I Stopnia „Wektor” w Bydgoszczy.

Przyślij plakat (rysunek), fotografię lub hasło reklamowe (promocyjne) lub dowolną formę pracy pisemnej (np. rozprawka, esej)  dotyczące wybranego przez siebie zawodu. Możesz go dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną (decyduje data dotarcia pracy do organizatora) lub przez e-mail. Termin nadsyłania upływa 10 maja .

Autorzy najlepszych prac zostaną zakwalifikowani przez jury do finału. Finał to konkurs wiedzy o zawodach, zakresie czynności wykonywanych w zawodzie, wymaganych kompetencji, wiedzy o przedsiębiorczości oraz wiedzy o lokalnym rynku pracy. Każdy z uczestników finału otrzymuje po 3 pytania o charakterze otwartym lub zamkniętym. Odpowiedzi uczestników są oceniane przez jury w skali od 0 – 5 pkt. Oceny członków jury sumują się. Zwycięzcą konkursu zostaje uczestnik, który uzyska największą liczbę punktów od jury. Kolejni finaliści zajmują kolejne miejsca wg ilości uzyskanych w finale punktów. W przypadku równej liczby punktów przeprowadza się dogrywkę. Na konkurs finałowy zapraszamy wszystkich uczestników konkursu (nie tylko finalistów) z osobami towarzyszącymi (rodzice, koledzy, klasa szkolna) w dniu 21 maja.

Weź udział w konkursie. Naprawdę warto!!!

Najbliższe terminy:

Do 10 maja 2018 – nadsyłanie prac do I etapu (decyduje data dotarcia pracy do organizatora).

11 maja 2018 – komisja wyłoni 10 najlepszych prac, których autorzy zostaną zaproszeni do finału konkursu.

21 maja 2018 – Uroczysty finał konkursu wraz z wręczeniem nagród.

"Regulamin konkursu"               "Zgłoszenie na konkurs"