• Rekrutacja na nowy
    rok szkolny 2021/2022

TRWA!!

!! Konkurs dla 8-klasistów !!

Regulamin konkursu ⇒ /files/files/regulamin_konkursu.pdf

Karta zgłoszeniowa ⇒ /files/files/karta_zg%C5%82oszeniowa.pdf

Doc ⇒ /files/files/karta_zg%C5%82oszeniowa.doc

Konkurs „Poleć znajomemu naukę w Szkole „Wektor”

Zapraszamy uczniów naszej Szkoły do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Co trzeba zrobić, aby uzyskać nagrodę? Wystarczy zarekomendować (polecić) naukę w Szkole „Wektor” swojemu znajomemu lub koledze, który w bieżącym roku kończy ósmą klasę szkoły podstawowej. Rekomendowany kolega powinien w formularzu  podania o przyjęcie do Szkoły odnotować, od kogo ma polecenie.  Należy też wypełnić formularz „Polecenie” i dostarczyć go do sekretariatu szkoły.

Rekomendujący uczeń Szkoły „Wektor” ma prawo do nagrody tylko wówczas, gdy rekomendowany kandydat pozostanie uczniem Szkoły przez co najmniej 6 miesięcy.

Jakie przewidujemy nagrody?

• w przypadku zarekomendowania jednego lub dwóch kandydatów – jednodniowej wycieczki krajowej,
  • w przypadku rekomendowania trzech lub więcej kandydatów – krajowej wycieczki z noclegiem,
  • w przypadku trzech uczniów, którzy zarekomendują największą liczbę kandydatów – wycieczki zagranicznej trwającej co najmniej 4 dni. W planach zwiedzanie Morawskiego Krasu (Czechy), Wiednia (Austria) i Bratysławy (Słowacja).

A więc do dzieła, drodzy Uczniowie. Nagrody są w zasięgu ręki. Nic trudnego, aby po nie sięgnąć. Powodzenia!

Druk Polecenia: /files/files/Polecenie.dokument.pdf

Regulamin konkursu (W TRAKCIE AKTUALIZOWANIA)

/files/files/REGULAMIN_konkursu_Pole%C4%87_znajomemu_nauk%C4%99_w_Szkole_wektor.pdf