Trwa rekrutacja
    na rok 2022/2023

• Uczymy za darmo!

Kształcenie ogólne

Kształcenie ogólne odbywa się w budynku NOT przy ul. Gotowskiego 6 (dawna Rumińskiego 6).

Mamy grono doświadczonych i życzliwych nauczycieli, pomagających i wspierających naszych uczniów.

Szkoła działa w systemie dualnym, to znaczy tydzień nauki w szkole-tydzień praktycznej nauki zawodu. Uczniowie mają organizowane lekcje z przedmiotów ogólnych co drugi tydzień. Kiedy nie ma lekcji w szkole, uczniowie uczą sie zawodu w zakładach pracy w ramach praktycznej nauki zawodu.

Dysponujemy dobrze wyposażonymi salami do przedmiotów ogólnych (projektory multimedialne, komputery, telewizory). W nowym roku zacznie działać szkolna biblioteka.

Szkoła zapewnia podręczniki i materiały do nauki.