• Płatne praktyki w

renomowanych firmach.

• Uczymy za darmo!

Szkoła Wektor współpracuje z:

Izbą Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego, czyli organizacją gospodarczą zrzeszającą największe przedsiębiorstwa przemysłowe w naszym regionie.

Bydgoskim Klastrem Przemysłowym - organizacją, która skupia firmy z baranży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz szereg instytucji okołobiznesowych.

Sprawdź również listę renomowanych firm i pracodawców z regionu, gdzie Nasi Uczniowie kształcą się w wybranym przez siebie zawodzie!