• Nowy telefon do szkoły:

    52 307 05 07 

    więcej w zakładce "WAŻNE"

  • Zapewniamy praktyki

    w renomowanych 

    bydgoskich firmach!

     

     

  • Wektor nauczy

    dowolnego zawodu!

     

  •  

    Uczymy za darmo!

  • Gratis - wycieczka

    zagraniczna!

  • Dla uczniów-gratis

    materiały do nauki!

Nauczanie zdalne

Najważniejsze informacje odnośnie wysyłania zadań nauczycielom!

Drodzy Uczniowie!

Wasz udzial w lekcji zdalnej, jest równoznaczny z wpisaniem obecności w e-dzienniku.

Głównym narzędziem do kontaktu z nauczycielem stanowi dzienniczek elektroniczny Vulcan oraz poczta Outlook. Każdy z Was otrzymał na e-dziennik indywidualne loginy oraz hasła do konta Microsoft. Aby zalogować się do „chmury” należy w dowolnej przeglądarce wpisać adres: login.microsoftonline.com lub wyszukać stronę logowania wpisując np. w Google hasło „logowanie office". Po zalogowaniu do konta Microsoft macie możliwość pracy z narzędziami typu Word, Exel, Teams, poczta Outlook. Wysyłacie zadania nauczycielom ze swojej poczty Outlook na dany adres nauczyciela, który znajdziecie poniżej:

Nauczyciel Przedmiot Adres mailowy
Boińska Olga j. angielski oboinska@wektorszkola.onmicrosoft.com
Choma Bogusław religia bchoma@wektorszkola.onmicrosoft.com
Drewek Paulina godzina wychowawcza pdrewek@wektorszkola.onmicrosoft.com
Jarocki Krzysztof geografia kjarocki@wektorszkola.onmicrosoft.com
Kossak Jakub j. polski jkossak@wektorszkola.onmicrosoft.com
Kubera Justyna matematyka jkubera@wektorszkola.onmicrosoft.com
Łabuś Maciej w-f mlabus@wektorszkola.onmicrosoft.com
Danuta Malesza matematyka dmalesza@wektorszkola.onmicrosoft.com
Margańska Ewa j. polski emarganska@wektorszkola.onmicrosoft.com
Mazany Mariusz historia mmazany@wektorszkola.onmicrosoft.com
Nowacka Anna chemia, fizyka anowacka@wektorszkola.onmicrosoft.com
Nowak Maria podstawy przedsiębiorczości, j. angielski mnowak@wektorszkola.onmicrosoft.com
Paradowski Piotr informatyka piotr@wektorszkola.onmicrosoft.com
Zamroczyński Przemysław edb, wiedza o społeczeństwie, w-f pzamroczynski@wektorszkola.onmicrosoft.com

Jesli ktoś ma problem z zalogowaniem do e-dziennika lub konta Microsoft, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr. 888 777 913 lub 52 307 05 07

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.