Szkoła Wektor w Bydgoszczy.

Mieścimy się w bydynku NOT w Bydgoszycz - ul. Gotowskiego 6 (dawna Rumińskiego),

85-030 Bydgoszcz.

WEKTOR to prywatna darmowa szkoła branżowa!

Przyjazna, bezpieczna i bezstresowa!

Stawiamy na praktyczną wiedzę i umiejętności!

NASZE ATUTY:

• Stosujemy dualny system nauczania zawodu, w którym uczeń praktyczną wiedzę zdobywa u pracodawcy a teoretyczną w systemie szkolnym. System ten z jest powszechnie stosowany w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Norwegii i Francji.
  • Stawiamy przede wszystkim na praktyczną wiedzę oraz samodzielne jej wykorzystanie w życiu codziennym i zawodowym.
  • Zapewnimy bezpłatnie materiały do nauki, tablet, kurs ABC Biznesu.
  • Zorganizujemy bezpłatnie wycieczkę zagraniczną dla wszystkich uczniów.
  • Współpracujemy z organizacjami pracodawców i przedsiębiorcami.
  • Stosujemy ocenianie kształtujące – zwiększające efektywność nauczania.
  • Dbamy o bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę podczas lekcji.
  • Jesteśmy otwarci na innowacyjne i nowoczesne formy kształcenia.
  • Pomagamy uczniom z trudnościami.
  • Dla nas jest ważny każdy uczeń!

NASZE MOCNE STRONY:

• Doradzamy kandydatom do szkoły przy wyborze przyszłego zawodu.
  • Zatrudniamy doświadczonych i życzliwych nauczycieli.
  • Szkoła współpracuje z samorządem szkolnym, który ma duży wpływ na życie szkoły.
  • Organizujemy liczne atrakcje dla uczniów – imprezy integracyjne, zawody sportowe, wyjścia do kina i teatru, spotkania z ciekawymi ludźmi.
  • Współpracujemy ze szkołami z zagranicy, pomagając nawiązać kontakty z uczniami w innych krajach.
  • Dbamy o budowanie przyszłej pozycji zawodowej naszych uczniów,  proponujemy zdobywanie dodatkowych umiejętności w ramach dodatkowych kursów, zwiększających atrakcyjność naszych absolwentów na rynku pracy.