• Rekrutacja na nowy

TRWA!!

PLAN

Organizacja zajęć na rok szkolny 2020/2021

W dniu 15.10.2020 - zmieniają się zasady funkcjonowania szkół. Od 17.10.2020 funkcjonujemy w trybie zdalnym. Lekcje będą odbywały sie online. Zajęcia zdalne potrwają do 29.11.2020 z możliwością przedłużenia!

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła nowy numer telefonu 52 307 05 07, pod tym numerem telefonu można skontaktować się z pracownikami szkoły oraz wychowawcami. Planujemy docelowo umożliwić Wam kontakt ze wszystkimi wychowawcami. Bardzo ważne - jest tam też pomoc techniczna w nauce zdalnej (od 11 do 17 godziny) czyli telefon do Pana Piotra z którym macie lekcje informatyki.

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła stanowiska komputerowe dla uczniów którzy nie mają możliwości pracy zdalnej w domu.  Więcej w zakładce: „Ważne”!

Plan lekcji dla klas I i III - ZAJĘCIA STACJONARNE od 24.05.2021r.

Plan lekcji dla klas II  - ZAJĘCIA STACJONARNE  od 17.05.2021r.

Uwaga: Przydział sal lekcyjnych:

1 E - sala 32    1 KL  - sala 29    3 AB - sala 209

2 F - sala 32    2 CD  - sala 29    2 GH - sala 209

Uwaga zasady podziału na grupy w klasach:

Klasa 2GH

grupa G - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K.

grupa H - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: L,Ł, M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W,  Z.

Klasa 2CD

grupa C - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K, L.

grupa D - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W.