• Nowy telefon do szkoły:

więcej w zakładce "WAŻNE"

PLAN

Po feriach zimowych harmonogram zajęć wygląda następująco :

18.01 - 22.01. 2021 r.
klasy I oraz III - tydzień zajęć szkolnych (nauka zdalna)
klasy II - tydzień praktycznej nauki zawodu

25.01 - 29.01. 2021 r.
klasy I oraz III - tydzień praktycznej nauki zawodu
klasy II - tydzień zajęć szkolnych (nauka zdalna)

Organizacja zajęć na rok szkolny 2020/2021

W dniu 15.10.2020 - zmieniają się zasady funkcjonowania szkół. Od 17.10.2020 funkcjonujemy w trybie zdalnym. Lekcje będą odbywały sie online. Zajęcia zdalne potrwają do 29.11.2020 z możliwością przedłużenia!

Uwaga: Plan zajęć zdalnych od  07- 11.12.2020

Plan lekcji dla klas I i III

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła nowy numer telefonu 52 307 05 07, pod tym numerem telefonu można skontaktować się z pracownikami szkoły oraz wychowawcami. Planujemy docelowo umożliwić Wam kontakt ze wszystkimi wychowawcami. Bardzo ważne - jest tam też pomoc techniczna w nauce zdalnej (od 11 do 17 godziny) czyli telefon do Pana Piotra z którym macie lekcje informatyki.

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła stanowiska komputerowe dla uczniów którzy nie mają możliwości pracy zdalnej w domu.  Więcej w zakładce: „Ważne”!

Uwaga: Plan zajęć zdalnych od 14-18.12.2020. Obecnie nie musicie chodzić na praktyki. Prosze ten czas wykorzystać na powtarzanie materiału i odsyłanie zaległych zadań.

Plan lekcji dla klas II

Uwaga: Przydział sal lekcyjnych:

1 E - sala 32    1 KL  - sala 29    3 AB - sala 209

Plan lekcji dla klas I i III

Uwaga zasady podziału na grupy w klasach:

Klasa 2GH

grupa G - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K.

grupa H - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: L,Ł, M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W,  Z.

Klasa 2CD

grupa C - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K, L.

grupa D - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W.