• Płatne praktyki w

renomowanych firmach.

• Uczymy za darmo!

PLAN

Od  10 stycznia zajęcia w systemie stacjnarnym!

w najbliższych tygodniach

10-14  styczeń 2022
Nauka w szkole ⇒ klasy trzecie oraz klasa 2 E
Praktyki ⇒ pierwsze oraz klasa 2 KL

17-30 stycznia 2022 dzień ferie zimowe.

W tym czasie uczniowie powinni chodzić na praktyki - o ile nie dostana urlopu od pracodawcy!

Praktyki ⇒ klasy pierwsze oraz klasa 2 KL
Praktyki ⇒ klasy trzecie oraz klasa 2 E

uwaga zmiany w planie!

Poniżej plan zajęć stacjonarnych aktualny po 10 stycznia!

Uwaga w związku z egzaminami drobna korekta planu dla klasy 3F we wtorek i środę.

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła nowy numer telefonu 52 307 05 07, pod tym numerem telefonu można skontaktować się z pracownikami szkoły oraz wychowawcami.

Przydział sal lekcyjnych:

1MN - sala 209    1OP - sala 32     2KL - sala 29

2E - sala 224      3CD - sala 209   3GH - sala  29   3F - 32

Zasady podziału na grupy w klasach:

Klasa 2GH

grupa G - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K.

grupa H - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: L,Ł, M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W,  Z.

Klasa 2CD

grupa C - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K, L.

grupa D - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W.