• Płatne praktyki w

20-24 wrzesień

Nauka w szkole ⇒ klasy trzecie oraz klasa 2 E

Praktyki ⇒ klasy pierwsze oraz klasa 2 KL

Plan zajęć lekcyjnych od 20.09 - 24.09.2021 r.

⇒ /files/files/2021-09-20_plan_B.pdf

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła nowy numer telefonu 52 307 05 07, pod tym numerem telefonu można skontaktować się z pracownikami szkoły oraz wychowawcami.

Przydział sal lekcyjnych:

1 E - sala 32    1 KL  - sala 29    3 AB - sala 209

2 F - sala 32    2 CD  - sala 29    2 GH - sala 209

Zasady podziału na grupy w klasach:

Klasa 2GH

grupa G - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K.

grupa H - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: L,Ł, M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W,  Z.

Klasa 2CD

grupa C - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K, L.

grupa D - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W.