• Rekrutacja nadal trwa!

Plan.

Uwaga!

Zakończenie roku szkolnego!

Zakończenie roku szkolnego mamy 19.06.2019 (środa) o godzinie 9.00 dla klasy I A i I B.

Wszystkie osoby które ukończyły klasę I (otrzymały promocję do klasy II) - otrzymają tablet Lenovo. Warunkiem otrzymania tabletu będzie podpisanie umowy użyczenia i aneksu - zgody rodzica na taką umowę (Umowę i aneks można pobrać z internetu - wzór poniżej). W przypadku niepodpisania umowy lub braku podpisanego aneksu do umowy przez rodzica/opiekuna - tablet wydamy po dostarczeniu do szkoły podpisanej umowy i aneksu. Umowa powinna być wydrukowana na jednej katrce (dwustronnie).

Umowa użyczenia:

/files/files/UMOWA_U%C5%BBYCZENIA_TABLETU.pdf