• Rekrutacja na

renomowanych firmach.

PLAN

Organizacja zajęć na rok szkolny 2020/2021

OD 17.05.2021 wracamy do szkoły na zajęcia stacjonarne.

Uwaga ważne! Szkoła uruchomiła nowy numer telefonu 52 307 05 07, pod tym numerem telefonu można skontaktować się z pracownikami szkoły oraz wychowawcami. Planujemy docelowo umożliwić Wam kontakt ze wszystkimi wychowawcami.

Plan lekcji dla klas I i III - ZAJĘCIA STACJONARNE 07-11 czerwiec 2021r.

Plan lekcji dla klas II  - ZAJĘCIA STACJONARNE  14-18 czerwiec 2021r.

Przydział sal lekcyjnych:

1 E - sala 32    1 KL  - sala 29    3 AB - sala 209

2 F - sala 32    2 CD  - sala 29    2 GH - sala 209

Zasady podziału na grupy w klasach:

Klasa 2GH

grupa G - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K.

grupa H - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: L,Ł, M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W,  Z.

Klasa 2CD

grupa C - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: B, C, Ć, D, F, G, H, I, J, K, L.

grupa D - wszystkie osoby których nazwiska zaczynają sie na literę: M,N, O, P, R, S, Ś, T, U, W.