Podanie

Rekrutacja 2020/2021

W tym trudnym okresie, dla Państwa bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się uruchomić rekrutację elektroniczną obok tradycyjnej. W formularzu prosimy o wypisanie podstawowych danych i przesłanie na e-mail szkoły: biuro@szkolawektor.pl. Pierwszym etapem rekrutacji jest złożenie podania.

Uwaga: złożenie podania nie jest równoznaczne z przyjęciem do szkoły. Po wpłynięciu podania rezerwujemy miejsce w klasie dla ucznia. Dopiero po złożeniu oryginału świadectwa i podpisaniu umowy o naukę kandydat zostaje uczniem naszej szkoły

Zawód proszę wpisać z listy następujących zawodów:

Kucharz, Fryzjer, Sprzedawca, Ogrodnik, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Blacharz samochodowy, Ślusarz, Operator obrabiarek skrawających, Mechanik pojazdów samochodowych, Elektryk,  Elektromechanik, Elektromechanik pojazdów samochodowych, Elektronik, Cukiernik, Piekarz, Krawiec, Operator maszyn i urządzeń przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W pozostałych zawodach ( lista zawodów /files/files/lista_zawod%C3%B3w.pdf) – możemy zaproponować naukę jeśli szkoła lub kandydat znajdzie przedsiębiorcę, który przyjmie ucznia na praktyczną naukę zawodu. W tym celu prosimy o kontakt ze szkołą – telefon: 888 777 913.

Rekrutacja tradycyjna:

Nasz sekretariat będzie do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach  9.00- 14.45. Możecie również Państwo  pobrać podanie (w PDF- /files/files/Podanie_Wektor_pp(1).pdf lub to samo w programie Word /files/files/Podanie_Wektor_pp.docx ), wydrukować i wypełnić w domu (proszę o czytelne wypełnienie podania literami drukowanymi i czytelny podpis). Następnie  dostarczyć do sekretariatu.
Mamy ograniczoną ilość miejsc w klasach, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Można też przyjść do nas (kandydat + rodzic), pobrać podanie w formie papierowej, a następnie na miejscu wypełnić i zostawić w sekretariacie.

Uwaga: na podaniu musi być podpis kandydata i rodzica! Przy wypełnianiu podania na miejscu – kandydat musi być obecny z opiekunem prawnym!

Rekrutacja elektroniczna:

Pobieracie Państwo druk podania z naszej strony www i wypełnione – odsyłajcie na nasz adres email : biuro@szkolawektor.pl

Podanie można pobrać, wydrukować, wypełnić drukowanymi literami (bardzo prosimy o czytelne wypełnianie), podpisać (własnoręcznie i czytelnie), zeskanować lub zrobić zdjęcie i w takiej formie wysłać w formacie JPG lub PDF.

Jeśli nie mają Państwo możliwości wydrukowania i zeskanowania/ zrobienia zdjęcia, to możecie  wysłać do nas zgłoszenie kandydata drogą mailową. Po otrzymaniu waszej wiadomości, skontaktujemy się telefonicznie i zweryfikujemy państwa zgłoszenie. Ustalimy też dalszą procedurę postępowania. Proszę skopiować poniższy tekst, uzupełnić odesłać na email: biuro@szkolawektor.pl

Zgłoszenie kandydata do Branżowej Szkoły I stopnia Wektor w Bydgoszczy :

Wybrany zawód:

Imię i nazwisko kandydata:

Data urodzenia i miejsce urodzenia:

Pesel:

Telefon kandydata(ucznia):

Adres stałego zamieszkania kandydata: (województwo, miejscowość i kod pocztowy, ulica, nr domu/mieszkania):

Adres zamieszkania matki (lub opiekuna prawnego) – (jeśli taki jak kandydata proszę wpisać” jak wyżej”):

Adres zamieszkania ojca (lub opiekuna prawnego) – (jeśli taki jak kandydata proszę wpisać” jak wyżej”):

Telefon matki (lub opiekuna prawnego):

Telefon ojca (lub opiekuna prawnego):

Kandydat kończy szkołę podstawową w (adres szkoły podstawowej):

Skąd dowiedziałeś się o szkole?:

Wysyłając email z danymi wyrażam jednocześnie zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych do celów związanych z procedurami obowiązującymi w szkole (zgonie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 10.05.2018 r. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Imię i nazwisko rodzica/opiekuna:

II etap rekrutacji

Następnie oczekujecie Państwo na otrzymanie świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej. Po jego otrzymaniu w terminie 3 dni roboczych należy dostarczyć oryginał świadectwa do szkoły! Uwaga nie przyjmujemy kopii!

Uczniowie, którzy nie otrzymają świadectwa (np. z powodu poprawki – informują o tym szkołę i indywidualnie decydujemy, co dalej w takim przypadku.

Uwaga: złożenie podania nie jest równoznaczne z przyjęciem do szkoły. Po wpłynięciu podania rezerwujemy miejsce dla ucznia. Dopiero po złożeniu oryginału świadectwa i podpisaniu umowy o naukę kandydat zostaje uczniem naszej szkoły!

Dokumenty do pobrania:

Podanie (PDF)    /files/files/Podanie_Wektor_pp(1).pdf