Rozpoczęcie Roku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Branżowa Szkoła I Stopnia Wektor w Bydgoszczy zawiadamia, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 1 września 2020 r. (wtorek) według następującego harmonogramu:

⇒ godzina 10:00 - klasy pierwsze - sala 202/209 (II piętro)

⇒ godzina 11:30 - klasa 2 F  - sala 209 (II piętro)

⇒ godzina 11:30 - klasa 2 GH - sala 202 (II piętro)

⇒ godzina 13:00 - klasa 2 CD  - sala 202 (II piętro)

⇒ godzina 13:00 - klasa 3 AB - sala 209 (II piętro)

W dniu rozpoczęcia Roku Szkolnego uczniowie są zwolnieni z praktycznej nauki zawodu.

Ważne! Uczniowie wysłani na kurs zawodowy od 01.09.2020r. zaczynają zajęcia o godzinie 8:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Rajskiej 1 ( osiedle Smukała)

Uczniowie klas pierwszych - przy wejściu do szkoły w holu głównym zostanie wywieszona informacja z przydziałem do poszczególnej klasy oraz grupy.

Ważne informacje:

1. Na rozpoczęcie Roku Szkolnego może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów choroby zakaźnej.

2. Na rozpoczęcie Roku Szkolnego nie może przyjść osoba, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

3. Wchodząc na teren szkoły należy zasłonić usta i nos maseczką oraz zachować odpowiedni dystans społeczny (co najmniej 1,5 m).

4. Po wejściu na teren szkoły należy zdezynfekować ręce.