!! Odbieranie świadectw !!

Harmonogram:

06 - 10 lipiec → 2 AB

13 - 17 lipiec → 1 F

20 - 24 lipiec → 1 CD

27 - 31 lipiec → 1 GH

Polecamy aby uprzedzić swoją wizytę telefonicznie.

!! Praktyczna nauka zawodu w okresie wakacyjnym !!

Drodzy Pracodawcy i uczniowie!!

Otrzymaliśmy ważne pismo z Ministerstwa dotyczące praktyk. Ministerstwo wznawia praktyki dla wszystkich uczniów z dniem 29.06.2020. Pismo w całości brzmi następująco:

"Informujemy, że od 29 czerwca br. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że uczniowie będący młodocianymi pracownikami mają obowiązek od najbliższego poniedziałku, tj. od 29 czerwca br., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Biorąc pod uwagę, że udział w zajęciach praktycznych u pracodawców dla ucznia będącego młodocianym pracownikiem jest obowiązkiem, uprzejmie proszę o pilne poinformowanie wszystkich uczniów Państwa szkoły będących młodocianymi pracownikami o tym obowiązku.

Przypominamy jednocześnie, że podobnie jak w latach ubiegłych uczniowi będącemu młodocianym pracownikiem w okresie ferii szkolnych przysługuje urlop wypoczynkowy oraz urlop bezpłatny, zgodnie z przepisami Kodeksu pracy."

Urszula Martynowicz
Dyrektor Departamentu Strategii, Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego

!! Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 !!

W związku z z trwającą pandemią - nie odbędą się uroczystości zakończenie roku szkolnego.

W najbliższych dniach będziemy się z Wami kontaktować i zapraszać Was indywidualnie bądź małymi grupami po odbiór świadectw.

Pozdrawiamy - nauczyciele i pracownicy Szkoły Wektor !!

!! Terminy egzaminów poprawkowych !!

Prosimy o pilny kontakt telefoniczny - osoby, które nie zaliczyły egzaminów na kursach zawodowych.

/files/files/poprawki2020.PDF

Proszę dzwonić na podane poniżej telefony:
⇒ Sekretariat ogólny: 888 777 913
⇒ Psycholog Paulina Drewek: 690 048 487