•  

  Trwa rekrutacja
  na rok 2022/2023


   

   


 • Wektor nauczy
  dowolnego zawodu!

   

 • Uczymy za darmo!

 • Gratis - wycieczka

  zagraniczna!

 • Dla uczniów-gratis

  materiały do nauki!

Ważne

!! Uwaga !!
Od 29 marca 2021 r. zmiany w przepisach
o praktycznej nauce zawodu.

"Do 18 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia nie będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca zobowiązany jest zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy."
Podstawa prawna : Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19. 

 

Stanowiska do nauki zdalnej w szkole! 

Szkoła uruchomiła stanowiska komputerowe dla uczniów którzy nie mają możliwości pracy zdalnej w domu. Osoby chętne do skorzystania z dostępu do komputerów w szkole, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu w godzinach 8.00-15.00, Pani Iza pokieruje Was dalej.

 

 

 

 

 

Nowy numer do szkoły!!!

52 307 05 07

Postaraliśmy się ułatwić Państwu i Naszym Uczniom kontakt telefoniczny ze szkołą. Pod jednym numerem będziecie mogli skontaktować się teraz z sekretariatem, psychologiem, pedagogiem, opiekunem praktyk, dyrektorem i wychowawcami.  Bardzo przepraszamy jeśli nie zawsze będziemy osiągalni pod tym telefonem ale prowadzimy zajęcia online i pracujemy. Niestety nauka zdalna przekłada się na wiele dodatkowej pracy w szkole. 

 

Informacje dotyczące nauczania zdalnego

 

Od 17.10 zostały zawieszone zajęcia w szkole do odwołania.

19.10 rozpoczynamy zajęcia online poprzez e-dziennik Vulcan.

Przez e-dziennik otrzymacie Państwo materiały do nauki i dalsze instrukcje. Obecności będą weryfikowane na podstawie odsyłanych przez Uczniów wykonanych ćwiczeń.

Prosimy o kontrolowanie wiadomości ze szkoły poprzez e-dziennik. 

Dla osób, które nie będą miały możliwości udziału w zajęciach online z przyczyn technicznych - przygotujemy stanowiska komputerowe w szkole.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.