• Nowy telefon do szkoły:

52 307 05 07

więcej w zakładce "WAŻNE"

!! Uwaga !!
Od 30 listopada 2020 r. zmiany w przepisach
o praktycznej nauce zawodu.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Rozwiązania te przewiduje podisane 24.11.2020 r. przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rozporządzenie wchodzi w życie 30 listopada 2020 r.

W związku z trudnością uzyskania jednoznacznej interpretacji tego przepisu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, prosimy uczniów oraz rodziców o niezwłoczne skontaktowanie się z pracodawcami i ustalenie szczegółowych zasad i warunków powrotu na praktyki.

Stanowiska do nauki zdalnej w szkole! Szkoła uruchomiła stanowiska komputerowe dla uczniów którzy nie mają możliwości pracy zdalnej w domu. Osoby chętne do skorzystania z dostępu do komputerów w szkole, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu w godzinach 8.00-15.00, Pani Iza pokieruje Was dalej.

Zakaz wychodzenia z domu nie dotyczy uczniów w drodze do i ze szkoły!

Zgodnie z prawem uczniowie mogą bez osoby dorosłej poruszać się po ulicy w drodze do szkoły i ze szkoły (w godzinach od 8.00 do 16.00)! Obostrzenia o zakazie wychodzenia z domu w tych godzinach Was nie obowiązują ale wyłącznie jeśli jesteście w drodze do szkoły i ze szkoły do domu!

Podstawa prawna: (punkt 14 podpunkt 2b)

Praktyki zawieszone!!!

Od 24.10 do 29.11.2020

Przekazujemy Państwu najnowsze informacje jakie przed chwila podało MEN. Praktyczna nauka zawodu zawieszone od dnia 24.10.2020 do 8.11.2020. Młodociani pracownicy są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiazaniach zwiazanych z Covid-19.

Nowy numer do szkoły!!!

52 307 05 07

Postaraliśmy się ułatwić Państwu i Naszym Uczniom kontakt telefoniczny ze szkołą. Pod jednym numerem będziecie mogli skontaktować się teraz z sekretariatem, psychologiem, pedagogiem, opiekunem praktyk, dyrektorem i wychowawcami.  Bardzo przepraszamy jeśli nie zawsze będziemy osiągalni pod tym telefonem ale prowadzimy zajęcia online i pracujemy. Niestety nauka zdalna przekłada się na wiele dodatkowej pracy w szkole.

Informacje dotyczące nauczania zdalnego

Od 17.10 zostały zawieszone zajęcia w szkole do odwołania.

19.10 rozpoczynamy zajęcia online poprzez e-dziennik Vulcan.

Przez e-dziennik otrzymacie Państwo materiały do nauki i dalsze instrukcje. Obecności będą weryfikowane na podstawie odsyłanych przez Uczniów wykonanych ćwiczeń.

Prosimy o kontrolowanie wiadomości ze szkoły poprzez e-dziennik.

Dla osób, które nie będą miały możliwości udziału w zajęciach online z przyczyn technicznych - przygotujemy stanowiska komputerowe w szkole.