• Nowy telefon do szkoły:

  52 307 05 07 

  więcej w zakładce "WAŻNE"

 • Zapewniamy praktyki

  w renomowanych 

  bydgoskich firmach!

   

   

 • Wektor nauczy

  dowolnego zawodu!

   

 •  

  Uczymy za darmo!

 • Gratis - wycieczka

  zagraniczna!

 • Dla uczniów-gratis

  materiały do nauki!

Ważne

!! Uwaga !!
Od 30 listopada 2020 r. zmiany w przepisach
o praktycznej nauce zawodu.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Rozwiązania te przewiduje podisane 24.11.2020 r. przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rozporządzenie wchodzi w życie 30 listopada 2020 r.

W związku z trudnością uzyskania jednoznacznej interpretacji tego przepisu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, prosimy uczniów oraz rodziców o niezwłoczne skontaktowanie się z pracodawcami i ustalenie szczegółowych zasad i warunków powrotu na praktyki.
 

 

 

 

Stanowiska do nauki zdalnej w szkole! Szkoła uruchomiła stanowiska komputerowe dla uczniów którzy nie mają możliwości pracy zdalnej w domu. Osoby chętne do skorzystania z dostępu do komputerów w szkole, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu w godzinach 8.00-15.00, Pani Iza pokieruje Was dalej.

Zakaz wychodzenia z domu nie dotyczy uczniów w drodze do i ze szkoły!

Zgodnie z prawem uczniowie mogą bez osoby dorosłej poruszać się po ulicy w drodze do szkoły i ze szkoły (w godzinach od 8.00 do 16.00)! Obostrzenia o zakazie wychodzenia z domu w tych godzinach Was nie obowiązują ale wyłącznie jeśli jesteście w drodze do szkoły i ze szkoły do domu!

Podstawa prawna: (punkt 14 podpunkt 2b) 

https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000187101.pdf  

 

 

Praktyki zawieszone!!!

Od 24.10 do 29.11.2020

Przekazujemy Państwu najnowsze informacje jakie przed chwila podało MEN. Praktyczna nauka zawodu zawieszone od dnia 24.10.2020 do 8.11.2020. Młodociani pracownicy są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiazaniach zwiazanych z Covid-19.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

 

Nowy numer do szkoły!!!

52 307 05 07

Postaraliśmy się ułatwić Państwu i Naszym Uczniom kontakt telefoniczny ze szkołą. Pod jednym numerem będziecie mogli skontaktować się teraz z sekretariatem, psychologiem, pedagogiem, opiekunem praktyk, dyrektorem i wychowawcami.  Bardzo przepraszamy jeśli nie zawsze będziemy osiągalni pod tym telefonem ale prowadzimy zajęcia online i pracujemy. Niestety nauka zdalna przekłada się na wiele dodatkowej pracy w szkole. 

 

Informacje dotyczące nauczania zdalnego

 

Od 17.10 zostały zawieszone zajęcia w szkole do odwołania.

19.10 rozpoczynamy zajęcia online poprzez e-dziennik Vulcan.

Przez e-dziennik otrzymacie Państwo materiały do nauki i dalsze instrukcje. Obecności będą weryfikowane na podstawie odsyłanych przez Uczniów wykonanych ćwiczeń.

Prosimy o kontrolowanie wiadomości ze szkoły poprzez e-dziennik. 

Dla osób, które nie będą miały możliwości udziału w zajęciach online z przyczyn technicznych - przygotujemy stanowiska komputerowe w szkole.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.