• Konsultacje na terenie szkoły

  od 1 czerwca - więcej

  zakładka: ważne!

 • Nabór uczniów do klasy I

  2020/21 - więcej zakładka:

  Rekrutacja

   

 • Zapewniamy praktyki

  w renomowanych 

  bydgoskich firmach!

   

   

 • Wektor nauczy

  dowolnego zawodu!

   

 •  

  Uczymy za darmo!

 • Gratis - wycieczka

  zagraniczna!

 • Gratis - tablet!

 • Dla uczniów-gratis

  materiały do nauki!

Informatyka

UWAGA WAŻNE

Uczniowie klas ICD i II AB, którzy nie odsyłali wykonanych zadań z powodu trudności technicznych muszą dostarczyć zeszyty (te w których wykonywali zadania z pracy zdalnej)  lub podpisane prace (przedmiot, imię i nazwisko, klasa)  ze wszystkich przedmiotów, z wszystkimi wykonanymi zadaniami do szkoły za cały okres pracy zdalnej – w terminie do 14.05. Brak emaili z zadaniami lub brak dostarczonego zeszytu do szkoły jest równoznaczny z brakiem brania udziału w nauce zdalnej a to będzie skutkowało brakiem promocji do następnej klasy i poinformowaniem urzędu miasta o niespełnianiu obowiązku szkolnego.  Urząd miasta w takich sytuacjach ma prawo nałożyć grzywnę na rodziców do 10 000 zł – kara ta może być nakładana wielokrotnie!

Prosimy o przesłanie wszystkich zadań (np. z języka polskiego ale też z innych przedmiotów), które mieliście wykonać w zeszycie a nauczyciel nie prosił o wysłanie tego na email. Wysyłacie na emaile właściwych nauczycieli lub można dostarczyć zeszyty do szkoły. Dotyczy wszystkich przedmiotów!

 

Pan Piotr Paradowski email piotr@zsnr29.onmicrosoft.com                                                                                     Dyżur skype   piątek w godz. 8.00 - 10.00  nick: live:.cid.396086c2d3b03956

Informatyka - materiał na 2 h lekcyjne na tydzień - 1-5.06

/files/files/Informatyka1-5.06.pdf
 

Innformatyka - materiał na 2 h lekcyjne 18-22.05

/files/files/odno%C5%9Bniki_w(1).pdf

 

Materiał na 2 godziny dla klasy 1cd w tygodniu: 04.05 - 09.05

Proszę otworzyć link:

/files/files/grafika-html.pdf

/files/files/tlo_strony.pdf

 

 

Materiał na 2 godziny dla klasy 1CD w tygodniu 20 -24.04

/files/files/html-w_(1).pdf

/files/files/formatowanie-w_(1).pdf

 

Materiał na 2 g lekcyjne

Materiał bardzo ważny - przygotowanie Was do pracy w chmurze.

/files/files/Chmura_obliczeniowa.pdf

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.